account_balance_wallet Satış Yap

account_circle Giriş/Kayıt

 

Vizyonumuz

2023 yılında hizmete girmiş olan Oyunsatışı.com olarak vizyonumuz her gün gelişmekte olan oyun sektörün de güncel kalarak sektördeki tüm kullanıcıların vazgeçilmez bir parçası olmak.

 

Misyonumuz

Oyun sektörünün yeni ve güler yüzü Oyunsatışı.com`un misyonu, sektörün öncü oyun firmaları ile iş birliği halinde olarak, Dijital Kod (E-pin), Skin, İtem gibi oyun içeriklerine indirimli, hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşılmasını sağlamak ayrıca oyuncuların kazanç sağlaması adına Hesap Satışlarında aracılık hizmeti sunarak müşterilere ve satıcılara güvenilir bir satış ortamı yartmaktır.

 

Oyunsatışı.com nedir?

Oyunlara ait Dijital Kod (E-pin), Skin, İtem gibi içeriklere İndirimli, Hızlı ve Güvenilir bir şekilde ulaşabileceğiniz, Oyun hesaplarınızı, Skinlerinizi, İtemlerinizi  Hızlı ve Güvenli bir şekilde  satabileceğiniz dijital pazaryerine sahip olan haftanın 7 günü Canlı Destek hizmeti yer alan Satış ve Hizmet Platformudur.

 

Oyuncu Pazarı

Oyunsatışı.com üzerinde ilan eklemek Ücretsizdir. Siz de kayıt olup hesaplarınızı, skinleriniz, itemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde satabilirsiniz. 

Oyunsatışı olarak, diğer kullanıcılar ile yaptığınız ticaretlerde aracılık görevini üstlenerek ticaretinizin güvenli bir şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz.

Başlıca satabileceğiniz ürünler ;
hesap , karakter , gold , oyun parası , item , skin , hediye kartları , yazılımlar , oyun anahtarları , koçluk hizmetleri. Açılışa özel sadece %5 komisyon oranımız ile hizmetinizdeyiz.

  • Mesajlarınız
  • Friend ×