account_balance_wallet Satış Yap

account_circle Giriş/Kayıt

Ödemelerin İptal ve İadeleri
Satın almak istediğiniz ürününün stoklarda kalmaması halinde site hesabınıza yatırdığınız bakiyeyi, bakiye yüklerken kullandığınız ödeme kanalı üzerinden geri alabilirsiniz. Bu iadelerin gerçekleşebilmesi için yüklediğiniz bakiyeden hiç harcama yapmamış olmanız gerekiyor. Örneğin EFT/Havale işlemi ile bakiye yüklediyseniz para iadesi banka hesabınıza gönderilir. Kredi kartı ile yaptığınız bakiye yükleme işlemlerinin iadesi ise tekrar kredi kartına yapılır, bu ödeme türü için iade talebini sitemiz üzerinden para çekme sayfasından yapabilirsiniz.İade talebinizi yaptığınızda, bankaya ödemenin tekrar karta iadesinin yapılması için aynı gün içerisinde talep iletiriz ve bankanız ödeme yaptığınız karta iade talep tutarını ve ödeme yaparken kartınızdan kesilen komisyon tutarını iade etmektedir.Karta iade süresi bankaya göre değişken olup ortalama 4-14 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Mobil Ödeme ,Prepaid Card, Promosyon kodu gibi ödeme yöntemleri ile yapılan ödemelerin iadesi mümkün değildir.

Ürünlerin İptal ve İadeleri
Teslimatı dijital ortamda yapılan tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyun, yazılım,  E-pin kodu, oyun parası gibi ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.Sitemizden satın alınan E-pin kodlarının hatalı kullanılması durumunda iade veya iptal işlemi mümkün değildir. Sipariş verilmeden önce başlattığınız video kaydını, sipariş esnası ve sipariş sona erene kadar devam ettirmeniz gerekir.

Oyuncu Pazarı Satış ve Doping  İadeleri
Siparişinizden itibaren satıcının satın alınan ilan açıklamasında belirttiği süre içerisinde satıcıya ulaşılamaması, satıcının ürünü teslim etmemesi veya satıcının ürünü teslim etmeyeceğini beyan etmesi durumlarında siparişleriniz iptal edilebilir ve paranız site bakiyenize geri yüklenir , dilerseniz bakiyeniz ile farklı ürünler alabilir veya ödeme yaptığınız yönteme göre paranızı iade alabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürün ile ilanda yayınlanan özelliklerin birbirini tutmaması dolayısıyla satıcının hatalı ürün teslim etmesi durumunda siparişiniz iptal edilebilir. Pazar üzerinden Satıcı tarafından kullanılan Ana sayfa vitrin ilanı, öne çıkarılan ilan, pazar vitrini ve chat & bildirim vitrini ianı gibi avantaj sağlayıcı hizmetlerin iptali veya iadesi mümkün değildir.

  • Mesajlarınız
  • Friend ×